Taksitli Satışlar

Kişiye Özel Taksitli Satışlar

Kişiye özel uygulamamız; taksitli satış sistemimizde, kredi kartıyla alışverişi benimsemeyen müşterilerimize, pet ihtiyaçlarını karşılamak isterken bütçelerine destek olmayı hedefledik. Şu veya bu nedenle günümüzde birçoğu tüketici alışverişinde banka kredi kartını kullanmamayı tercih etmektedir.

Mayıs, 2017 itibariyle yeni geçmiş olduğumuz alternatif ödeme sistemimiz olan "Taksitli Satışlarımızda" başlangıç olarak, her alışveriş toplamının 1/3'ü peşin, kalan bakiyeyi 3 eşit taksitte ödenmek üzere vadelendiriyoruz.

Üstelik alışverişinizde seçmiş olduğunuz ürün/ürünler kampanyalı, indirimli bedellerle satışa sunulmuş olsa dahi, söz konusu avantajlar diğer ödeme metodlarında geçerli olduğu gibi bu ödeme sistemimizde de geçerlidir.

Taksitli Satışlarımız Peşin Fiyatınadır !

Alışverişinize herhangi bir vade farkı, komisyon vs. türünden ek bir maliyet yüklemiyoruz.

Kısacası;

VADE FARKI YOK, KOMİSYON YOK !

Bu arada bilmenizi istediğimiz bir detayı da hatırlatmak istiyoruz.

Loulou Pet müşterilerine alışveriş esnasında kazandırdığı gibi, sayfalarımızda gezinirken, satın aldığınız ürünlere yorum yapar ve beğenide bulunurken, sosyal medya hesaplarınızda bizleri arkadaşlarınıza önerirken, LouPara kazandırmaya devam ediyor.

Eminiz ki; sizlerde yeni katılan müşterilerimiz olarak LouPara uygulamamızı çok seveceksiniz.

Taksitli Satış Sistemimiz & Başvurular

1Taksitli satışlardan kimler yararlanabilir?
Taksitli satış sistemimizde borçlanacak müşterinin senedine kefil/kefillerin iştiraki arandığından dolayı her petsever müşterimiz olabilir.
2Taksitli satış hesabı açtırmak istiyorum, ilk olarak size danışmam gerekir mi?
Müşterimiz sistem üzerinden temin etmiş olduğu "Taksitli Satış Sözleşmesi" nin üzerindeki açıklama ve yönlendirmelere ilaveten, web sayfamızdaki ifadelerden tatmin olmuş ise, danışmasına gerek kalmadan istenilenleri yerine getirir ve belgelerini iletir. Açıklama ve yönlendirmelerimizin yetersiz kaldığını hissettiği anda veya tamamıyla ikna olmak adına tabii ki danışabilir. Bizimle her an, telefonla veya sayfanın altındaki form ile iletişim kurabilirsiniz.
3Emekliyim, çalışmıyorum kefil olabilecek bir çalışanı ayarlamam yeterlimidir?
Alışveriş yapacak müşterimiz eğer ki emekliyse, iki adet bordrolu özel sektör çalışanını ya da bir adet kamu personeli kefili ayarlaması halinde tüm hizmetlerimizden ve ürün satışlarımızdan faydalanabilir.
4Kefil sayısı, özel sektör ya da kamu personeli kefil, tam olarak istenen nedir?
Şöyle ki; önce herkesin müşterimiz olabileceğini belirtmiştik. Yönetim; taksitli satışlarda uzun yıllara varan deneyimleri neticesinde sistemin işleyişi yönünde belirli kurallar oluşturmuştur. Müşteri tiplerini emekliler, geliri olmayanlar, özel sektör çalışanları ve kamu personelleri olarak öngörüyoruz. Müşteri tiplerinin hepsi için bir adet kamu personeli kefil yeterlidir. Kamu personeli olmayan kefil söz konusu olduğunda, keza tüm müşteri tipleri için iki adet bordrolu özel sektör çalışanı yeterli olacaktır.
5Müşteriniz olduğumda istediğim kadar alışveriş yapabilme imkanım varmıdır?
Müşterilerimizden talep ettiğimiz kriterler ve belgeler tamamlandıktan sonra borçlu ve kefil/kefillerin geliri çerçevesinde her müşterimiz için uygun olan bir kredi limiti tarafımızca belirlenecek, müşterimize ve müteselsillere iletilecektir. Bu uygulamayla yapmak istediğimiz borçlu ve kefil/kefillerin bütçelerinin dışına çıkmamak, tarafları korumaktır.
6Taksitli satışlardan yararlanmak için istenilen belgeler nelerdir?
Öncelikle bu sayfanın altında göreceğiniz ve bilgisayarınıza indireceğiniz "Taksitli Satış Sözleşmesi" ni eksiksiz ve istenildiği şekilde doldurup, hazırlamak. Borçlu ve müteselsil kefil/kefillerin kimlik fotokopileri, imza sirküsü/imza beyannamesi fotokopisi, geriye dönük 3 ayı geçmemek üzere bir maaş bordrosunun fotokopileri yeterli olacaktır. NOT: İmza sirküsü veya imza beyannamesi yok ise, imzanız olduğuna kanaat edebileceğimiz resmi bir belgenin fotokopisi yeterlidir.
7Taksitli satış sözleşmesinde, ödenecek tutar alanına, belirleyeceğiniz limit kadarlık bir bedel mi yazılacak?
Sözleşme üzerinde herhangi bir bedel yazılmayacaktır. Çünkü müşterimiz için bir hesap açıldıktan sonra, hesap üzerinde satın almalar ve ödemeler nedeniyle cari hesap hareketleri oluşacağından dolayı bir rakam belirlemek anlamsızdır. İstenmeyen bir durum hasıl olduğunda; yapılan alışverişler, hizmetler ve müşteri ödemeleri kayıt altında olacağı sebebiyle, ödenmeyen bakiyeyi yani sözleşme üzerindeki borç bakiyesini, cari hesap hareketlerinin son hali belirleyecektir.
8Kendi adıma hesap açtırdıktan sonra hesabımdan bir başkasının yararlanmasını isteyebilir miyim?
İlk başvurunuzda, sözleşmenizi hazırlarken sözleşmede yer alan ilgili bölümlerde ek kart hamili kişiyi tanımlayabilirsiniz. Ancak adınıza taksitli satış hesabı açıldıktan sonra böyle bir talebinizin olması halinde, siz ve hesabınızdan alışveriş yapabilmesini istediğiniz kişiyle birlikte, mağazamıza gelmeniz ve matbu muvafakatnameyi imzalamanız halinde mümkün olacaktır.
9Taksitli satışlar sadece mağazanızdan mı yapılacak?
Taksitli satış hesabı açtıran müşterilerimiz hem fiziki olarak mağazamızdan hem de Türkiye'nin en geniş ürün çeşidine sahip "shop.loulou.com.tr" den alışveriş yapabileceklerdir.
10Belgeleri ilettikten sonra alışverişlerimi yapabilmek için izlemem gereken yol nedir?
Hazırlamış olduğunuz sözleşmenizin merkezimize ulaşmasını takiben 1 ila 3 günlük istihbarat prosedürü sonrasında onay bildirimi alacaksınız. Bildirimden sonra yapmanız gereken "shop.loulou.com.tr" e-ticaret portalımızda adınıza müşteri hesabı oluşturmak olacaktır.
11İnternetten alışveriş yaparken ödeme türünü seçmem gerektiğini görüyorum. Hangi tür ödeme seçeneğini işaretlemeliyim?
Taksitli satışlarda nasılki kalan bakiye aylara ait taksit ödemeleri sadece nakit, havale veya eft ile yapılması söz konusu ise, yapmış olduğunuz alışverişinizin peşinatını da aynı şekilde yapmanız gerekecektir.
12Sistem üzerinden ödeme türünü belirledim ve alışverişimi sonuçlandırdım. Bir sonraki süreç nasıl gelişecek?
Sistem üzerinden ihtiyaçlarınızı seçtiniz ve sepete eklediniz. Sonrasında ödeme türü olarak banka havalesiyle ödemek istediğinizi belirtip ve diğer formaliteleri de yerine getirdiniz. Biz tüm bu hareketleri izlediğimiz ve sistem üzerinden anında bize alışverişinizin bildirimi ulaştığı anda, e-posta adresinize havale yapmanız gereken peşinat tutarı, banka bilgileri ve bakiye taksitlerinizi içeren bir gönderimde bulunacağız. Ödemenizin hesabımıza ulaşmasıyla birlikte ürünleriniz kargoya verilecektir.
13Taksit ödemelerini nereden, ne şekilde yatıracağız?
Taksitli satışlarda satın alınan ürün/ürünlerin bedelinin karşılığı olan fatura anında düzenlenir. Peşinata mahsup edilmek üzere kısmi fatura düzenlenmez. Bu nedenle bakiye kalan taksitler sadece nakit, havale, eft gibi alternatiflerde kabul edilir. Taksit ödemelerinde kredi kartı kabul edilemez. Havale ve eft ödemelerinde, açıklamasına kesinlikle borçlunun adı, soyadı, telefon numarası ve "taksit ödemesi" ibaresinin olması gerekir.
14Taksitli satış hesabı açtırdım, kefil olan arkadaşım kefillikten çıkmak isterse ne yapmam gerekecek?
Kefiliniz, kefaletinin sonlandırılmasını talep edebilir, doğaldır. Bu noktada varsa kalan bakiyenin kapatılması veya yeni bir müteselsil kefilin iştirak ettiği yeni bir taksitli satış sözleşmesi düzenleyerek iletmeniz yeterlidir. Ancak yeni kefilinizin iştirak ettiği anda, geriye dönük hesap borç bakiyesini de kefaleten kabul ettiğine dair, taahhüdünün olduğu bir belgeyi de beraberinde sunmanız gerekecektir.
15Ev veya iş adresimin değişmesi halinde bildirimde bulunmam gerekir mi?
Öncelikle ev adresinizi sistem üzerinde güncellemeniz kargo gönderilerimiz nedeniyle doğal olarak zaruridir. Ev adresinizin değişmesi nedeniyle taksitli satış sözleşmenizi yenilemeniz gerekmez fakat iş değişikliği olduğunda sözleşmenizi yenilemeniz zorunludur.
 

Taksitli Satış Sözleşmesini İndirin

1

1. Adım

Yazıcıdan çıktı alınız, okunaklı şekilde doldurunuz.
2

2. Adım

Sözleşme ve başvuru rehberi.

İletişim Formu