Köpek SPA & Terapileri

Loulou SPA

Patili dostlarınız dünya trendi, Türkiye'nin ilk SPA sına aşık olacak...

 
Köpekler için Ozon Terapi, Hidromasaj, Aromaterapi, Hidroterapi - Rehabilitasyon Terapisi, Kromoterapi (Renk Terapisi), Talassoterapi, bunların her biri tek başına veya bir kaçının bir aradaki kombinasyonuyla yapılan SPA hizmetimiz eşsizdir...

Dünya standartında, Türkiye'nin ilk ve gerçek köpek SPA & Terapi Seansları, konusunda uzman terapistlerle artık LOULOU'da.

LOULOU

 

Loulou SPA nın Gücü ve Özellikleri

Loulou Spa ilaçların tek başına yapamayacağı sonuçları elde edebilmenize imkân sağlar.
 

 
Herhangi bir dermatolojik sorunda ya da tüy dökülmesini ve kürk temizliğini tedavi etmek veya var olan tedaviyi desteklemek ya da tamamlamak için ozonla zenginleştirilmiş suda SPA banyosu, pet kuaförlüğünde dünyadaki en son yeniliktir.
Ozon cihazımız ve bir dizi terapi uygulamamızdan faydalanmanız, iyileşme süresini tek başına tedaviye kıyasla 10 kattan fazla artıracaktır. Ancak şunu da göz ardı etmemek gerekir ki o da; aslen ve tedavinin türüne göre, köpeğinizin konusunda deneyimli bir veteriner hekimin gözetiminin altında tutulmasıdır.

Loulou Spa, ilaçların tek başına yapamayacağı sonuçları elde edebilmenize imkân sağlar.

Sayfalarımızda Loulou SPA’yı tanıtırken sırasıyla, Ozon(O3) gazı, hidromasaj, ozon terapi, aroma terapi, hidroterapi - rehabilitasyon terapisi, talassoterapi ve kromoterapiden (renk terapisi) bahsetmek istiyoruz:
 

Pet Terapi Hizmetlerimiz