Yarım Beden Köpek Vitrin ve Prova Mankeni

Yarım beden vitrin ve prova mankeni

Yarım beden (büst) stili köpek vitrin mankeni size alternatif kullanımlar sağlar. Beden yapısı fiberglas, üzeri tek kat elyaf ve en üstte kumaşla kaplanmıştır. Manken ölçüleri "L" large bedene karşılık gelmektedir ve ortalama köpek giysileri ölçü tablosuna göre tasarlanmıştır.

Vitrinde, reyon önünde ürün sergilenmesinde ve özellikle giysi tasarımlarının modelleme çalışmalarında modelistin (kalıpçının) kullanımı amaçlanmıştır. Beden üstü elyaf ve kumaşlı yapısı nedeniyle, patron (milaj) kağıdı ve toplu iğneyle kalıp hazırlamaya olanak sağlar.
Ahşap kaide üzerinde boyu ayarlanabilir krom profille sabitlenmiştir.
Ürün sergilenmesinde ise diğer manken ürünümüz olan realistik köpek mankenleriyle birlikte şık ve albenisi olan kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

Realistik köpek vitrin mankeni sayfamızda önerdiğimiz gibi, köpek mankenlerimizle markanıza değer, ürünlerinize kimlik kazandırabilirsiniz.

BEDEN ÖLÇÜSÜ: Large

RENKLER: Beyaz / Siyah

Mankende beden ölçüsü

 
 

Ortalama köpek ölçü tablosuna göre "L" Large bedene karşılık gelir.


A: Max. boyun çevresi. / B: Arka sırt uzunluğu yani ensede tasma hizasından, kuyruk dibine kadar. / C: Ön bacakların dibinden, tüm göğüs çevresi. / D: Kabaca kasık bölgesindeki tüm beden çevresi. / E: Mankenin min. ve max. ayarlanabilen boyu.