Loulou Signature

 
Pet shop, pet kuaförü hizmetlerimize sahip olduğumuz dinamikler yönünde, köpek hazır giyim ürünleri ve köpek vitrin mankenleri tasarımlarını ve üretimini ilave ettik.
 
web-signature-syf
İki ana başlık altında, ilki köpek hazır giyim ürünleri ve çeşitliliğini paylaşmak, yurt içi ve yurt dışı perakende / toptan satış kanallarımızı tanıtmak olacaktır. Köpek hazır giyim ürünlerindeki çeşitliliğin yaz / kış sezonlarına dağılımı; çoğu pet severin başta temel olmak üzere, fantezi, spor, tematik nitelikteki giysi beklentilerine cevap verecektir.
loulou_pet, dog display mannequins, kopek vitrin mankeni,
Manken ürün grubunda fiberglas - sert polyester, yarım beden terzi prova, içi dolgu kumaş tiplerinde ve farklı bedenlerdeki tasarımlarımızla müşterilerimiz farkındalık yaratacaklardır. Mağaza vitrini ve reyon önü ürün teşhirinde kullanılan köpek mankenlerimiz, iş yerinde ürün satışlarını hızlandıracaktır. Pet giysisi üreticileri ve toptancıları; müşterilerine kotaya göre hedefli ürün satışlarına, manken promosyonlarıyla cirolarını artıracaktır. Köpek giysi tasarımında ve model çalışmasında, modelistler kalıp hazırlar iken kalıp sorunlarıyla vakit kaybetmeyecekler ve doğrudan hedefe odaklanacaklar.