Realistik Fiberglas Köpek Mankeni

Realistik Fiberglas Vitrin Mankenleri

Pet hazır giyimi Ülkemizde en hızlı büyüyen ve gelişen sektörlerimizden birisidir. Loulou ailesi olarak pet sektörünün her noktasında eksikliğini gördüğümüz konulara odaklandık. Köpek vitrin mankeni, başta kendimiz olmak üzere sektör içinde eksikliğini yaşadığımız önemli unsurlardan biriydi.

Hazır giyim üreticisi dostlarımızın ve bizlerin ürettiği ürünlerin; nihai tüketiciyle buluşmasını sağlayan petshop ve veteriner kliniklerine, mağaza içi ve vitrin sunumları için fiberglas sert polyester mankenleri tasarladık, ürettik. Mankenleri tasarlarken özellikle köpek giysi tasarımlarında kullanılan ortalama beden ölçü tablolarına sadık kaldık.

BEDEN ÖLÇÜLERİ: Small / Large

RENKLER: Beyaz / Siyah

Tasarımdan vitrine uzanan serüven

loulou-kopek-mankeni-dog-mannequin-1
kopek vitrin mankeni modelleme, dog mannequin modelling
loulou-kopek-mankeni-dog-mannequin-3
kopek vitrin mankeni modelleme, dog mannequin
loulou-köpek-mankeni-dog-mannequin-5
Modelleme için çizim ile başlayan tasarım devamında heykeltıraş sanatçısının strafor köpük ile köpeğin kabaca hatlarını oluşturması şeklinde devam etti. Master kalıp için strafor modele farklı prosesler uygulandı, yontuldu, yüzeyi kaplandı.

Elde edilen kalıba fiberglas malzemeyle döküm yapıldıktan sonra kalıptan alındı, zımparalandı, astarlandı ve boyandı. Tamamıyla el işçiliğiyle üretilen mankenler bugün yurt içinde ve yurt dışında bir çok noktada vitrinlerde yerini almaya devam ediyor.

Mankenlerle işinize katma değer katın

kopek-mankeni-vitrin

Ürün manken üzerinde ve vitrinde satar. Rafta ya da askıda, durduğu yerde satmaz!

Hazır giyim sektörünün tümünde olduğu gibi köpek giysilerinin satışlarını artırmak, üründe albeni oluşturmak sadece ürünün manken üzerinde teşhir edilmesiyle mümkündür. Üstelik mankeni veya mankenlerinizi vitrine yerleştirmeniz ürüne daha fazla ilgi gösterilmesine imkan sağlayacaktır. İş yerinizde satış performansınızı yükseltmek, realistik köpek vitrin mankenleriyle çok daha kısa sürede gerçekleşecektir.
grafik-loulou-2

Müşteriye verilen önem sadakatin ve başarının temelidir.

İktisadi anlamda çok karşılaşılan bir deyimdir. Müşterimizin bizim için önemli olduklarını hissetmeleri, bize olan sadakatlerini artırır. Üretici veya toptancı olduğunuzu farz edelim. Amacınız daha fazla üretmek ve/veya satmak ise müşterilerinizi kesinlikle ödüllendiriniz. Örneğin: Müşterinize belirlenmiş sipariş limitleri çerçevesinde ödül olarak bedelsiz köpek vitrin mankeni vermeniz, cirolarınızı artıracağı gibi, müşteri memnuniyetini de sağlayacaktır. Satış grafik eğrisini yukarıya çevirmek çok kolay.
16132494 - sewing machine and fabric isolated on white

Model hazırlamak, prova etmek manken ile kolay ve daha avantajlı

Tasarlanmış köpek kıyafetini belirli şablonlarla hazırlamak yerine köpek mankeniyle modellemek en kısa ve en avantajlı yoldur. Çoğu zaman tasarımcıyla modelist çatışır ve bu işi aksatır. Modelistin elindeki baz kalıplar her zaman doğru sonucu vermez çünkü bazen kumaşın tuşesini, bazen kumaş katlarının fazlalığını kestiremez. Dikilen ve prova edilen ürün genellikle yeniden kritiği yapılarak, bir önceki süreçten tekrar geçmek zorunda kalır. Dolayısıyla işletmeye zaman ve para kaybı olarak mal olur.
studyo

Marka değerinizi artırın ve ürünlerinize kimlik kazandırın

Marka yaratmak hiç de dışarıdan görüldüğü kadar kolay değil. En önemli strateji; teoriden pratiğe, tasarımdan ürüne kadar en küçük detaylara gösterilen özendir. Özenle derlenmiş detayların bütünlüğü mükemmelliği oluşturur. Özensiz, sıradan çekilmiş fotoğraflara sahip bir ürünü servis etmemek, inanın edilmiş olmasından daha hayırlıdır. Portföyümüzdeki köpek vitrin mankenleriyle mükemmel kareler yakalayın, belirli bir konsept içinde ses getirecek hikayeler oluşturun.

Mankenlerde beden ölçüleri