Köpeklerde Ozon Terapi

Köpeklerde Ozon Terapi

İnsanlık başta olmak üzere hayvanlarda dahil, dünyada var olan tüm tedavi yöntemleri içinde “mucize” hangisidir denilse: Bunun cevabı kesinlikle Ozon Terapidir. Bazı hastalıklarda ana tedavi yöntemiyken bazı hastalıklarda tedavide destek ve tamamlayıcı unsur olarak değerlendirilir.
 
ozon-loulou_pet

OZON MUCİZESİ

Köpeklerde ozon terapi (tedavi de diyebiliriz): Cilt ve kürk koşullarını iyileştirmek için hidromasaj ve Ozon(O3) gazı kullanır. Enfeksiyon, alerji ve dermatit semptomlarını hafifletir. Ozon(O3) banyosu kan dolaşımını artırır, kaşıntıyı giderir, stresi azaltır, bakteri ve virüsleri okside eder ayrıca cerrahi dikişleri iyileştirir, enfeksiyonları önler veya tedavi eder, fiziksel yorgunluğu giderir, eklemleri ve kasları gevşetir, köpeklere canlılık hissi verir.
 
Ozon terapi + hidromasaj, kan damarlarında reaktivasyonu sağlar, kırmızı kan hücrelerinin ve beyaz kan hücrelerinin üretimini teşvik ederek köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir.
Güçlü kabarcıklar cildin kılcal kan damarlarını uyararak hücrelere yoğun beslenmeyi ve cilt dokularının daha iyi "nefes almasını" sağlar. Ozon(O3) ayrıca kürkün her zamankinden daha canlı ve parlak olmasına yardımcı olur!
Yaşlı köpekler, yoğun mevsimsel tüy dökülmeleri, özellikle alopecia x hastalığı için harikadır.
Hidromasaj, köpeğinizin cildindeki yağı ve kiri nazikçe gevşetir. Ozon(O3) katkılı su, virüsleri, pireleri, bakterileri ve parazitleri ortadan kaldırır. Yavru köpeğiniz cilt sorunları yaşıyorsa mükemmel bir çözümdür. Ozon + hidromasaj tedavisi sırasında hiçbir kimyasal ürün kullanılmasına gerek yoktur çünkü bu mucize tüm sorunlara doğal çözüm sağlar.

NOT: Ankisiyete tüm köpek ırklarını etkiler ve tedavi edilmezse ciddi davranış sorunlarına yol açabilir. Terapilerimizle köpeğinizin sakin ve dingin hissetmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Önermiyoruz!

Ozon alerjisi, hamile, kronik krampları veya spazmları, yakın zamanda adet kanaması da dahil olmak üzere iç kanama, kalp krizi geçirmiş, trombositopeni veya hipertiroidizmi olan köpekler için ozon tedavisini önermiyoruz.
 

Köpek Ozon Terapisi ve Bileşenleri

Terapi diğer manada tedavi sıklığı, her köpeğin özel durumu ve gereksinimleri çerçevesinde belirlenir. Uzman personelimiz terapi öncesi sizinle yapılan konsültasyonla köpeğiniz için özel bir terapi programı oluşturacaktır. Doğada var olan en güçlü antimikrobiyal olarak bilinen hızlı ve doğal bir oksitleyici olan Ozon ile birlikte hidromasaj, ısı, ışık/renk, ve suyu bir araya getirerek uyguladığımız bu terapi köpeklere mucizevi faydalar sağlamaktadır.

Ozon Terapi ve Hidromasajın Faydaları

Ozon terapi hizmetimizde hidromasaj ve kromoterapi hepsinin bir arada olduğu bütünleşik uygulamadır.

Sistem Nasıl Çalışıyor

Ozon terapisinin mucizevi tedavi gücünün altında yatan diğer bileşenler ISI TERAPİ, HİDROMASAJ ve KROMOTERAPİ'dir.

Alternatif Terapiler

Detaylarını diğer sayfalarımızdan da inceleyebileceğiniz alternatif terapilerimizi, Ozon terapi uygulamamıza ekleyebilir veya her bir alternatif terapi hizmetini tek başına talep edebilirsiniz.