Pet Kuaförlüğü Seminerleri

Pet Kuaförlüğü Seminerleri

 
 

TUİK verilerine göre Türkiye’de pet ürünleri ve hizmetlerinin yıllık büyüme oranı %15. Keza yine 2017 TUİK verilerine göre Ülkemizde evcil hayvan beslenen hane sayısı 1.5 milyon, hane halkı sayısı ise 22 milyondur. Ayrıca hane içinde evcil hayvan besleme oranı %7, hane içinde beslenen kedi-köpek sayısıysa 4.7 milyondur. Üstte görülen verilere ve kamuoyundaki hassasiyete baktığımızda tüylü dostlarımızın da artık bir birey olarak hayatımızda yer aldıklarını söyleyebiliriz.

Loulou Pet

Doğal olarak; tüylü dostlarımızın klinik, mama, aksesuar ve sair gereksinimlerinin yanına tıraş ve bakım ihtiyaçlarını eklemeden geçemeyiz. Ancak kedi-köpek tıraş ve bakım hizmeti Ülkemizde maalesef istenilen ve umulan düzeye henüz varamamıştır. Oysa pet kuaförlüğü bugün Dünyanın pek çok ülkesinde meslek olarak kabul görmüş ve çoğu meslek dalında olduğu gibi mecrasında gitmektedir.

Loulou Pet; periyodik grooming (kuaförlük) seminerleriyle Türkiye’nin ilki ve en başarılısıdır.

Pet (kedi, köpek) Kuaförü Nasıl Olunur…

Her biri ülkesinde kariyerini ispatlamış, en azından mesleğine 15 senesini vermiş, meslek odasına kayıtlı yabancı groomer (pet kuaförü) arkadaşlarımızla sektörümüzün gelişimine katkı sağlıyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz seminerlerimizin hepsine yoğun talep gördük. Güzel dostlar edindik, seminerlerimizin hepsinde çok eğlendik, bilgimizi ve deneyimlerimizi paylaştık. Katılımcı arkadaşlarımızın çoğunun kendi işyerlerini açmasının ve ayrıca halihazırda çalışıpta işinde statü ve kariyer kazananların gururunu, onlarla paylaştık.

Hobi amaçlı ya da meslek edinme adına yapılan seminerlerimiz, farklı kategorilerde ve derecelerde verilmektedir. Eline hiç tıraş makinası ve makas almamış olan katılımcıdan, farklı teknikleri ve yeni trendleri öğrenip, kendini geliştirmek isteyen groomer katılımcıya kadar değişen skalada hizmet veriyoruz.

Ağırlıklı olarak Avrasya ülkelerinden misafir ettiğimiz groomer arkadaşlarımızla, hizmeti bir anlamda ayağınıza getiriyoruz. Aksi halde aynı deneyim için; yabancı bir ülkeye gitmeniz, gidiş-dönüş biletleri, transferler, konaklama, yeme-içme, hizmet bedeli gibi toplamında ciddi bedeller ödemenin yanı sıra dilini bilmediğiniz bir ülkede yaşayacağınız onlarca sorun, olasılıkla öğrenme konsantrasyonunuzu da bozacaktır.

Seminerlerimizden Seçtiklerimiz