Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişinizin bedeli banka havalesinin veya kredi kartıyla yapılan alışverişin banka onayının bize ulaşmasını takiben, hafta içi günlerde azami 72 saat içinde kargoya teslim edilir.
Kargo şirketleri hafta içi günlerde saat 16:00’ya kadar ürün kabul etmektedirler. Saat 16:00’dan sonra gerçekleşen satın alımlarınız, takip eden iş gününde işleme alınır.
Lojistik birimimiz hafta sonları çalışmadığından dolayı cumartesi ve pazar günleri ile bayram günlerinde işlem yapılmamaktadır.
Sipariş gönderildikten sonra size ulaşması bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterse de genel olarak 1-3 iş günüdür. Ürünler genellikle sabah 9:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında teslim edilir.
shop.loulou.com.tr’ nin belirlediği taşıyıcı dışında başka bir taşıyıcı ile malın gönderilmesini talep etmeniz durumunda, malın ilgili taşıyıcıya tesliminden itibaren oluşabilecek kayıp ya da hasardan firmamız sorumlu değildir.
Firmamız yurtiçi bütün şehirlere satış yapmaktadır. Yurtdışı satışımız yoktur (KKTC dahil).
Taşıyıcı siparişi bırakacak hiç kimse olmadığı durumlarda, alıcıyla telefonla iletişim kurar. Belirtilen süre içinde kendinizin gidip paketinizi alabileceğiniz teslim adresine dair bir not bırakılacaktır. Ürünlerinizi teslim almaya giderken tanımlama amacıyla, taşıyıcı firmanın size bıraktığı notu yanınızda bulundurmanız gereklidir.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru girilmiş olması önemlidir, çünkü tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.
Siparişiniz olan ürünlerin tamamı size anlaşmalı olduğumuz taşıyıcı firmanın garantisi altında teslim edilecektir.
Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz ürünlerle alakalı teyit amaçlı e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda keza konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
shop.loulou.com.tr aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Sipariş edilen ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.