Sosyal Sorumluluk

BAĞIŞ YAPMAK İSTERMİSİNİZ… Sevgili hayvan sever dostlarımız, değerli müşterilerimiz. Barınaklarda güç koşullar altında yaşamlarını idame ettirmeye çalışan sevimli tüylü dostlarımıza ufak da olsa siz de katkıda bulunabilirsiniz. Size iki alternatif hazırladık.
 1. Sosyal Sorumluluk Projemiz altında LOULOU ailesi olarak bu konuda farkındalık yaratmak istedik. Sizlerden tüylü dostlarımız için bağış beklerken, bizler de kendi adımıza neler yapabiliriz diye düşündük ve birtakım kararlar aldık.
 • E-ticaret portalımızda gezinirken birtakım ürünlerde “bıyık ikonu” göreceksiniz. Bu ürünler, bizler tarafından seçilmiş ve satış fiyatından tespit edilmiş oranda ya da belirlenmiş bedelde ki tutarı, kendi karımızdan ayırarak bağış fonuna ekleyeceğiz. Siz o ürünü satın alırken bir bakıma da dolaylı olarak bağışınızı yapmış olacaksınız.
 • Bağış fonu içeriği yani, hangi günlerde ne kadar tutar bağış için ayrılmış ve daha sonra fondan hangi barınaklara neler iletilmiş olduğunu herkese açık paylaşacağız.
 • Sizlerin de bildiği gibi tüm mama çeşitlerinin nihai bir raf ömrü vardır. Ola ki raf ömrü kısalmış ürün var ise tedarikçi firmaya iade seçeneği yerine tüketilebilecek niteliğe haiz bu ürünleri ivedilikle barınaklara iletmek önceliğimiz olacaktır.
 • Pet kuaförümüzü ilk ziyaretinizde, size özel yapılacak indirimden hariç, almış olduğunuz hizmetin bedelinden %10 tutarındaki bize düşen payı yine bağış fonuna aktaracağız.
 • Pet kuaförü hizmetindeki uygulamanın benzerlerini önümüzdeki günlerde açılacak olan diğer hizmet birimlerimizde de uygulayacağız.
 • Barınaklar, dernekler ve sosyal medyadaki gruplarla iş birliği içinde olacağız.
 
 1. Kişisel bağış isteğiniz yönünde ise barınaklarda, hayvan bakım evlerinde ya da ormanda yaşamlarını sürdüren tüylü dostlarımıza sunabileceğiniz ekonomik ama premium mama çeşitleri oluşturduk. BAĞIŞ YAPMAK İSTİYORUM linkini tıkladığınızda, bu amacınıza uygun ürünlerin yer aldığı sayfaya yönlendirileceksiniz.
Ancak seçili ürünlerle yetinmek istemeyip, sitemizden farklı mama çeşidini veya bağışa uygun farklı bir ürünü de satın alabilirsiniz. Satın alma işleminizden sonra iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Bir detaya daha dikkatinizi çekmek istiyoruz. Fiyat kısıtlaması olmaksızın arzu ettiğiniz herhangi bir üründen arzu ettiğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz Bağış yaparken hangi adımları izlemeniz gerekiyor.
 • Seçiminizi takiben sipariş sepetinizde satın alma işleminizi gerçekleştirirken fatura bilgilerinizi ve adres alanına barınaklar listemizden tespit ettiğiniz barınağın adresini giriniz.
 • Satın al butonunu tıkladığınızda bağış yapmış olmanın hazını yaşayabilirsiniz.
 • Bize ulaşmak, danışmak istediğiniz herhangi bir konuda lütfen tereddütsüz bizimle iletişime geçiniz.
 • Bilahare talebiniz söz konusu olur ise, bağışınızla ilgili teslimat bilgisini ve belgelerini size sunmaktan keyif alacağımızı bilmenizi isteriz.
Tüylü dostlarımıza yapmış olduğunuz bağışınız, inceliğiniz ve merhametiniz için LOULOU ailesi ve LOULOU Bağış Fonu katılımcıları adına teşekkür ederiz.   barinaklar-listesi Lütfen barınaklar listemize katılmasını değer gördüğünüz barınak, hayvan bakım evi vs. için bagis@loulou.com.tr e-posta adresimize yazınız.