BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Loulou Müşterileri Ayrıcalıklıdır.

Web sayfamızdan yapmış olduğunuz alışverişlerinizi, beğenilerinizi, ürünleri puanlamanızı ödüllendiriyoruz.

Sadakatiniz nispetinde sadece alışverişlerinize değil; ilk üyeliğinizde, ürünlerimizi beğendiğinizde ve puanladığınızda, sosyal medyadaki tıklamalarınıza louPara kazanın. Kısacası Loulou sayfalarında gezinir iken, yorum yaparken harcayacağınız zamanınızı, kazanca çevirin.
shop.loulou.com.tr’ de her alışverişinizin %5’i oranında kazanacağınız LouPara’yı, bir sonraki alışverişinizde kullanma imkânı sizin elinizde.
Nasıl mı? Diyelim ki 200. TL alışveriş yaptınız, kazancınız 200 LouPara.

Her 1 TL’lik alışverişinizin karşılığında, 1 louPara kazanacaksınız. Hesabınızda biriken her 20 louPara’nın karşılığı 1 TL’dır.

LouPara kazanmanın başka yolları

İlk üyeliğiniz. Evet bizim için değerlisiniz, hoş geldiniz derken 10 LouPara’yı anında hesabınıza yatırıyoruz.

E-Bülten’e kayıt. İlk üyeliğinizle birlikte e-bülten kaydınızı da oluşturdunuz, anında 100 LouPara daha hesabınızda.

Kaydınızı yaptırmayı sakın unutmayınız; ilk siparişinizde geçerli 100 LouPara avantajınızdan hariç, sitemizden yaptığınız alışverişlerinizi indeksliyor, profilinizi belirliyoruz. Evcil hayvanınız, markalarınız, beğenileriniz, yani sizi tanıyor ve ilginizi çekecek kampanyalarımızı, indirimli ürünlerimizi önce size iletiyoruz.

Ürüne yorum. Evcil hayvanınız için satın aldığınız ürününüzü kullanırken ki memnuniyetinizi bizimle paylaşmanıza değer veriyoruz. Ürün yorumunuzun portal işletmenlerince onaylanması ve yayınlanmasıyla birlikte, 5 LouPara daha cepte.

Ürün puanlama. Yorum yaptınız teşekkür ederiz; bitmedi, seçiminizi puanladınız 5 LouPara daha,

LouPara nasıl kullanılır

Alışveriş ve diğer uygulamalardan elde edilen louPara’lar sistemimiz üzerindeki hesabınıza otomatik yüklenir, izlenebilir.

Alışverişiniz anında, biriken louPara'nızı nakte çevirmek ve ödeyeceğiniz tutardan indirim sağlamak çok kolay. Loulou Online Mağazada (shop.loulou.com.tr) Hesabım sayfasından para puanlarım sayfasını açınız ve hediye çekinizi oluşturunuz. Hediye çeklerim sayfasından görebilirsiniz.

Herhangi bir alışverişten kazanılan LouPara, ancak bir sonraki alışverişinizde kullanılabilir.

Kazandığınız her louPara’yı yıl bitmeden 150 gün içinde kullanma hakkınız ancak bilmelisiniz ki; her 31 Aralık tarihinde louPara’lar sistem tarafından sıfırlanır.

LouPara toplamınızdan istediğiniz miktarlarda hediye çekleri üretebilir, farklı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Alışveriş iptalinde ise karşılığı LouPara, hesabınızdan geri alınacaktır.

Alışveriş sayfalarında üyelik bilgilerinizle birlikte, hesabınızda biriken louPara’larınızı "Hesabım" sayfasından takip edebilirsiniz.

Bizi seçmiş olmanız nedeniyle teşekkür eder, hayırlı ve isabetli alışverişler dileriz.