Hakkımızda

Değerli müşterimiz;

Biz; 2005 senesinden bugüne hizmet sektöründe varız ve daimi olmayı hedefleyenlerdeniz!
Sizlerde ve bizlerde biliyoruz ki;
Hizmetin anlamı için; insanların ya da insan gruplarının, ihtiyaçlarını gidermek amacıyla belirli bir fiyattan satışa sunulan, elle tutulamayan, koklanamayan, kolay heba olabilen, standartlaştırılamayan, yarar ve doyum oluşturan soyut faaliyetlerin bütünüdür diyebiliriz.

Hizmet sektörünün kendisine özgü yapısını özetlemeye çalışırsak:
İstisnalar dışında hizmetler ölçülemezler: Hizmetler fiziksel ürünler ya da fiziksel objelerin boyutları anlamında ölçülemez. Bu sebeple hizmet statik değil, dinamiktir.

Hizmetler stoklanamazlar: Hizmet sunulduğu an tüketilir. Tekrarlanabilir ancak aynı hizmet yeniden sunulamaz.
Hizmet sunulmadan kalite değerlendirilemez: Müşteri hizmeti bir kez satın almadan tatmin edici olup olmadığı hakkında herhangi bir sonuca ulaşamaz.
Hizmetlerin yaşam süresi yoktur: Yalnızca; hizmetlerin oluşturulması ve sunulması süresi vardır.
Hizmetlerin zaman boyutu vardır: Bir hizmet zamanla ilgili faaliyetler dizisinden oluşur. Belli bir saatte/günde başlar ve belli bir saatte/günde biter.
Hizmetler nesne değil, performanstır: Hizmet insan davranışı ile yönlendirilen bir dizi etkinlikten oluşur. Verilen hizmetin üzerinde insan unsuru çok fazladır ve çoğu hizmet sunan kişilerin uzman olmasını gerektirir.
Hizmetten sağlanan yarar deneyime dayalıdır. Müşteri hizmetin değerini ve niteliğini ancak satın aldıktan sonra ya da hizmetin tüketilmesi veya satın alınması süresince değerlendirebilir. Tüketici bir hizmeti satın alırken daha çok geçmişteki deneyimlerinden yararlanmaktadır.
BİZ;
2005 Yılından bugüne kadar ki süreçte 5.000’e yakın firmaya, 20.000’in üstünde çalışana destek olduk, hizmet verdik.

2016 yılı itibariyle heyecanla, şevkle yepyeni bir atılımla İstanbul Ataşehir'den PET DÜNYASINA merhaba dedik…
Bilinçli, tecrübeli, etik değerlere saygılı ekibimiz ve yönetim kadromuzla…
Yaşantımızın değerli, şirin ve vefalı tüylü dostlarına kucak açıyoruz.
Hijyenin, ırkına özel bakımın ve tıraşın, kısaca her detayın özenle, bilgiyle temel alındığı PET KUAFÖRÜ hizmetimiz.
Tüylü dostlarımıza özel yaz ve kış koleksiyonlarıyla yaşamlarını süsleyip, renklendireceğimiz LOULOU SIGNATURE hazır giyim ürünleri ve köpek vitrin mankenleriyle
Mamadan aksesuara, yataktan tasmaya, bakım ürünlerinden temel ihtiyaçlarına ve daha pek çoğuna görerek, dokunarak satın alabileceğiniz PET MAĞAZA.
Evcil dostlarımıza dopdolu içerikler, yaşamları ve sağlıklarıyla ilgili makaleler, bilimsel açıklamalar, sektördeki sağlıklı, yeni, ekonomik ve ilgi çekici ürünlerin yer aldığı PET BLOG.
Değerli Müşterilerimiz projelerimiz için başladık. Peşi sıra sürpriz nitelikli birçok yeni fikir, proje ve hizmet konusunu sizlere sunmayı vaat ediyoruz. Lütfen bizleri izleyiniz

PATİLER AŞKINA
Saygılarımızla,