Hakkımızda

Değerli müşterimiz;

Biz; 2005 senesinden bugüne hizmet sektöründe varız ve daimi olmayı hedefleyenlerdeniz!

Sizlerde ve bizlerde biliyoruz ki;
Hizmetin anlamı için; insanların ya da insan gruplarının, ihtiyaçlarını gidermek amacıyla belirli bir fiyattan satışa sunulan, elle tutulamayan, koklanamayan, kolay heba olabilen, standartlaştırılamayan, yarar ve doyum oluşturan soyut faaliyetlerin bütünüdür diyebiliriz.

Hizmet sektörünün kendisine özgü yapısını özetlemeye çalışırsak:
İstisnalar dışında hizmetler ölçülemezler: Hizmetler fiziksel ürünler ya da fiziksel objelerin boyutları anlamında ölçülemez. Bu sebeple hizmet statik değil, dinamiktir.

Hizmetler stoklanamazlar: Hizmet sunulduğu an tüketilir. Tekrarlanabilir ancak aynı hizmet yeniden sunulamaz.
Hizmet sunulmadan kalite değerlendirilemez: Müşteri hizmeti bir kez satın almadan tatmin edici olup olmadığı hakkında herhangi bir sonuca ulaşamaz.
Hizmetlerin yaşam süresi yoktur: Yalnızca; hizmetlerin oluşturulması ve sunulması süresi vardır.
Hizmetlerin zaman boyutu vardır: Bir hizmet zamanla ilgili faaliyetler dizisinden oluşur. Belli bir saatte/günde başlar ve belli bir saatte/günde biter.
Hizmetler nesne değil, performanstır: Hizmet insan davranışı ile yönlendirilen bir dizi etkinlikten oluşur. Verilen hizmetin üzerinde insan unsuru çok fazladır ve çoğu hizmet sunan kişilerin uzman olmasını gerektirir.

Hizmetten sağlanan yarar deneyime dayalıdır. Müşteri hizmetin değerini ve niteliğini ancak satın aldıktan sonra ya da hizmetin tüketilmesi veya satın alınması süresince değerlendirebilir. Tüketici bir hizmeti satın alırken daha çok geçmişteki deneyimlerinden yararlanmaktadır.

ÖZETLERSEK;
2005 Yılında, başlayan ticari faaliyetimizin esasını hizmetlerimiz oluşturuyor iken, bugüne kadarki süreçte 5.000’e yakın firmaya, 20.000’in üstünde çalışana destek olduk, hizmet verdik.

Bugünden itibaren heyecanla, şevkle yepyeni bir atılımla İstanbul Ataşehir'den PET DÜNYASINA merhaba dedik…
Bilinçli, tecrübeli, etik değerlere saygılı ekibimiz ve yönetim kadromuzla…
Yaşantımızın değerli, şirin ve vefalı tüylü dostlarımıza, kanatlılara kısacası evcil tüm dostlarımıza kucak açıyoruz.
Hijyenin, ırkına özel bakımın, kesimin kısaca her detayın özenle temel alındığı PET KUAFÖRÜ hizmetimiz.
Türkiye’de ilk defa, stüdyo ve dış çekimlerle anılaşacak, portfolyo hizmeti verecek PET FOTOĞRAFÇILIĞI.
Tüylü dostlarımıza özel yaz ve kış koleksiyonlarıyla yaşamlarını süsleyip, renklendireceğimiz PET MODA ürünleri ve gereksinimleri.
Her zaman en iyisini, en yenisini ve ekonomik olanları bulabileceğiniz, güvenle ve huzurla alış veriş yapacağınız e-ticaret PORTALI.
Mamadan aksesuara, bakım ürünlerinden temel ihtiyaçlarına ve daha pek çoğuna görerek, dokunarak satın alabileceğiniz PET MAĞAZA.
Sosyal sorumluluk projemiz diyebileceğimiz siz değerli müşterilerimizin ve bizlerin katkılarıyla can bulacak, yüreklerinizi hafifletecek PET BAĞIŞ uygulamamız.
Şehir dışı kaçamaklarınızda, iş seyahatlerinizde emanet edebileceğiniz ve gözünüzün arkada kalmayacağı size güven, tüylü dostlarımıza huzur verecek PET PANSİYONU.
Kimine çocuk, kimine bebek kadar yakın tüylü dostlarımıza gönül dostları aradığınızda, eşleşmesini ve bebeklerinin olmasını düşlediğiniz anda yanı başınızda rehberiniz olacak PET ÇÖPÇATAN.
Evcil dostlarımıza dopdolu içerikler, yaşamları ve sağlıklarıyla ilgili makaleler, bilimsel açıklamalar, petimiz ve ailemiz adına yapılan anlatımlar, sektördeki sağlıklı, yeni, ekonomik ve ilgi çekici ürünlerin yer aldığı PET BLOG.
Değerli Müşterilerimiz bu uygulamalarımızın çoğuyla başladık. Peşi sıra hepsi ve sürpriz nitelikli birçok yeni fikir, proje ve hizmet konusunu sizlere sunmayı vaat ediyoruz. Lütfen bizleri izleyiniz

Saygılarımızla,