Köpeklere Hidromasaj

Köpek İçin Hidromasaj

 
 
Su naturel ve basit bir sıvı olsa da yaşam döngüsü içinde inanılmaz etkileri vardır. Bedensel ve ruhsal etkileri jakuzinin tekniğinde doruğa ulaşır. Sıcak su jakuzinin masaj jetlerinden hızla çıkarken oluşan titreşimler bedende masaj etkisi yapar, sinirleri gevşetir, kasları canlandırır, kan dolaşımını hızlandırır, gözenekleri açar, toksinleri vücuttan uzaklaştırır.

Hidromasaj ılık suyu ve havayı akıllı bir sistemle birleştirerek, denge ve enerji sağlayan yaşamsal güçleri yeniden harekete geçirir. Özellikle köpeklerde kılcal damarlardaki hızlanan kan akışı, köpeklerde tüy foliküllerine besin taşırlar. Sıklıkla taranan köpeğin derisindeki cansız tüyler dökülür ve hidromasajla açılan gözenekler yeni tüylerin gelmesine imkân vererek, kürk gelişimindeki süreci hızlandırır. Gelişim boyunca ölü tüylerin yerini parlak, sağlıklı ve hacimli tüyler alırken, kürkü farkındalığını derhal gösterir. Köpeğinizin derisini ve tüylerini gençleştirirken dökülme ve pire ile mücadele için şampuansız, kimyasal içermeyen bir yöntem de sunar.

Masaj bu esnada, kırmızı kan hücrelerinin ve beyaz kan hücrelerinin üretimini teşvik ederek köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir. Ozon (O3) ile birlikte uygulanan hidromasaj tekniğinde hücre ve dokular iyileşir, gelişir. Eklem ve kas ağrılarının yanı sıra enfeksiyon, alerji ve dermatit semptomlarını da hafifletir,

Hidromasaj Hizmetimiz

Hidromasaj tüm terapilerimizle birlikte uygulanan standart hizmetimizdir.

Başta ozon terapi olmak üzere alternatif tüm terapilerimizde SPA jakuziyi kullanıyoruz. Örneğin: Ozon terapi istenildiğinde hidromasaj özelliğini illaki devreye alıyor, tedaviye daha etkin katkı sağlamasını istiyoruz. Hizmet süresi boyunca yurt dışında özel olarak eğitimini ve sertifikasını almış uzman arkadaşımız yavrumuza eşlik etmektedir. Hidromasaj hizmetini arzu ederseniz, aromaterapi, talassoterapi veya rehabilitasyon (hidroterapi) terapisiyle çeşitlendirebilirsiniz. SPA merkezimizi ziyaretinizde karşılıklı yapılacak olan ön konsültasyonda yavrunuz için önem veya konfor niteliğinde tavsiyelerimiz olacak ve aydınlatılacaksınız.