Master Class Grooming Semineri

Master Class Grooming Semineri


Bu seminerimiz tek gün olup, genellikle 5 veya 6 gün süreli temel grooming seminerinden sonraki günde verilmektedir. Bazen tematik çalışmaların daha fazla olduğu hallerde 2 güne çıkabilmektedir.

Katılımcılar grooming mesleğinde hizmet veren ancak tekniğini geliştirmek, farklı ve kreatif uygulamaları görmek, denemek, köpeğin ırkına özel kesim tekniklerini bilmek, tanımak isteyenlerden oluşurlar.

Pastayı mevcut bir reçeteye bakarak herkes gibi pişirebilirsiniz ancak pastanızın üzerindeki süsleme ve eklenen malzemeyle farkınızı ortaya çıkarırsınız. Bu seminerin niteliğinde farkındalık yaratmak, sanatsal becerilerinizle sektörde ses getirmeniz hedeflenir.

Katılımcıların kendi model köpeğini getirmesi, katılımcının kendi köpeğini tanıması nedeniyle, kişinin gün boyu seminere daha rahat odaklanacağından dolayı öncelikli önerimizdir. Aksi halde kayıt gününde talep edilmesi halinde model köpek tarafımızdan karşılanacaktır.

Seminer sonunda tüm katılımcılara profesyonel groomer arkadaşımız tarafından imzalanan, katılım sertifikası düzenlenir.

Seminer detayı haricindeki bazı genel bilgiler, TEMEL GROOMING SEMİNERİ sayfamızdaki gibidir. Lütfen bu sayfamızı da incelemenizi rica ederiz.