Düzenli Mama Siparişi

Düzenli Mama Siparişinde Kampanya

İster 6 aylık, isterseniz 12 aylık siparişinizi bugün verin

6 ay için %15, 12 ay için %20 indirim kazanın

Taahhüt ettiğiniz süre boyunca zamlardan etkilenmeyin.

 
Kedinizin ya da köpeğinizin temel ihtiyacı olan kumunu, kuru mamasını ve konservesini siz düşünmeyin biz sizin yerinize takip edelim ve periyodik gönderilerimizle sizi rahatlatalım. Aylık gönderimler şeklinde olacağından, her seferinde taze mamanız kapınızda olsun.
Seçmiş olduğunuz 6 aylık veya 12 aylık periyot içinde mamanın, kumun ve konserve mamanın markasında değişiklik yapma şansınızın olduğunu unutmayınız. Biliyoruz ki tüylü dostlarımız bazen mızmızlık yapabilir ve aynı mamada ısrarcı olmamak gerekir.

1 Tek şartımız düzenli ve belirlenmiş periyotta kediniz için; kuru mama + kumunu, köpeğiniz için ise kuru maması + konservesini almayı taahhüt edin.
2 Cazip indirimlerden yararlanmak ve düzenli mama siparişinizi oluşturmak için yapmanız gereken, sadece kredi kartı bilgilerinizle "Mail Order" formunu doldurmak ve bizlere iletmek.

3 Yeter ki siz kararınızı verin ve bizimle iletişim kurun. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla birlikte, 6 aylık veya 12 aylık ihtiyaçlarınızın planını birlikte yapalım.