PET BOUTIQUE

Pet modası tekstil ürünleri, ihtiyaçları ve aksesuarlarının tasarımı, imalatı ve satışını programladık. Tasarımlar, LOULOU bünyesinde inşa edilecek ve tüm ekipmanlara sahip bir modelhanede, bu konuda yetenekli stilist, modelist, model makinecileri kadrosuyla oluşturulacaktır. Koleksiyonlar yılda iki defa yaz ve kış sezonlarına hitap edecek şekilde tasarlanacaktır.

Son üç aydır yurt dışında sektörü ve pet ürünlerini inceledik. Dikiş teknikleri, kumaş ve aksesuar çeşitliliği, kalıplama, beden ve ölçü çizelgelerinin hazırlanması gibi ön hazırlıklar yapılmaktadır. Hazırlanan koleksiyonun seri üretimi muhtelif Loulou fason atölyelerinde gerçekleştirilecektir. Koleksiyon Loulou pet mağazasında, e-ticaret ortamında satılacağı gibi ayrıca iç piyasa ve yurtdışı ihracatı gibi toptan satışı yönünde pazarlama ve tanıtım çalışmaları yapılacaktır.

GÜNCEL DUYURU / 21.11.2019

Loulou Pet Signature; tüylü dostlarımızın ihtiyaçları yönünde tasarlanan koleksiyonuyla raflarda yerini almaya başladı. Çok yakında, yenilenen web sitemizde ve e-ticaret platformlarında...

PATİLER AŞKINA